O firmie

Tworzymy dla Świata transportu już od 150 lat!


Dzięki kadrze doświadczonych i zmotywowanych pracowników oraz dzięki szerokiej gamie dystrybutorów i serwisów firma V.Orlandi z sukcesami penetruje światowe rynki, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo użytkowania każdego dnia.Od przejęcia przez grupę CAM-BS w 1989 roku firma V. Orlandi koncentruje się na konstruowaniu i wytwarzaniu systemów zaczepowych dla rynku pojazdów ciężarowych i rolniczych.

Kontrola doskonała - od konstrukcji po użytkowanie.

Najważniejszą ideą V.Orlandi jest koncentracja na przyszłości przy uważnym śledzeniu codziennych spraw. Owocuje to stosowaniem najnowocześniejszych technologii produkcji, które satysfakcjonują najbardziej wymagających klientów - szczególnie odpowiadają wymaganiom klientów dotyczącym bezpieczeństwa i niezawodności.

Firma V.Orlandi posiada certyfikat jakości produkcji ISO 9001. Produkcja jest stale kontrolowana przez zintegrowany system, który zapewnia najwyższą jakość wymaganą na poszczególnych rynkach.

Zaawansowana technologia produkcji sercem filozofii V.Orlandi.

Proces konstrukcji składa się z projektowania w systemach CAD z użyciem MES (metoda elementów skończonych) ,następnie prototypy poddawane są próbom na stanowisku badawczym i zmęczeniowym.

Produkcja masowa realizowana jest przez centra obróbcze CNC automatycznie pracujące 24 godziny na dobę. Wszystkie produkty i podzespoły badane są w dziale kontroli jakości dla gwarancji powtarzalnej jakości.

Jakość i doświadczenie głównymi siłami V. Orlandi.

Wszystko to jest możliwe dzięki głębokiej wiedzy i doświadczeniu oraz codziennej, ciężkiej pracy całej załogi V.Orlandi.

Taka wewnętrzna siła skutkuje konkurencyjną ofertą produktów o wysokiej jakości i niezawodności, które pozwajają szybko rozwijać sprzedaż od Australii po Amerykę Południową, od Europy po Japonię.